عقارات للبيع في مدينة بدر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 16

437 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 120م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر بجوار هايبر وان 125م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيلية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقق للبيع أمام المترو بسعار لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقق للبيع في كمبوند جرين لايف

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م اول بلكونه80% تشطيب فيو بحري جاردن

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الشماليه القديمه بسعر لقطه أمام مترو

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الحي المتميز

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في مدينة بدر الحي المتميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع الحي المتميز فيو مفتوح وايد جاردن

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بدر بأقل مقدم واطول فترة سداد 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز متشطبه قريبه من مول مصر

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع أمام مترو بسعار لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز نص تشطيب بسعر زمان

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي تشطيب سوبر لوكس

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الشماليه الجديده امام المترو

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقق في كمبوند جرين لايف بتقسيط بسعر لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع شقه روف متاجره فاضيه في الحي الاول

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدينة بدر الحي المتميز علي طريق السويس

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز نص تشطيب بسعر زمان

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بدر بالقرب من الجامعة الروسيه 155م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحي المتميز شمال المدينه185 فيو جاردن

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بدر بأقل مقدم وتقسيط علي 4 سنوات 160م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز بسعر زمان

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع