Properties For Sale in Badr City Under 2 Millions EGP, page 16

437 properties
  • 12

    Apartment

    1,517,000 EGP

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 120م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    12,641 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,661,000 EGP

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر بجوار هايبر وان 125م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    125 sqm

    13,288 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,913,000 EGP

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيلية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    205 sqm

    9,331 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,200,000 EGP

    امتلك شقق للبيع أمام المترو بسعار لقطه

    Badr City, Cairo

    3

    3

    180 sqm

    6,666 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    1,000,000 EGP

    امتلك شقق للبيع في كمبوند جرين لايف

    Badr City, Cairo

    2

    1

    90 sqm

    11,111 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,300,000 EGP

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    Badr City, Cairo

    3

    1

    120 sqm

    10,833 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقه للبيع 150م اول بلكونه80% تشطيب فيو بحري جاردن

    El Nasr for Real Estate logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    3

    150 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقق للبيع في الشماليه القديمه بسعر لقطه أمام مترو

    Badr City, Cairo

    3

    3

    180 sqm

    6,944 EGP/sqm

  • 8

    Duplex

    1,100,000 EGP

    دوبلكس للبيع في الحي المتميز

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    4

    3

    250 sqm

    4,400 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,512,000 EGP

    شقة للبيع بحديقة خاصة في مدينة بدر الحي المتميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    12,600 EGP/sqm

  • 7

    Duplex

    1,700,000 EGP

    دوبلكس للبيع الحي المتميز فيو مفتوح وايد جاردن

    El Nasr for Real Estate logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    4

    4

    400 sqm

    4,250 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,702,000 EGP

    شقة للبيع في بدر بأقل مقدم واطول فترة سداد 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    165 sqm

    10,315 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقه للبيع في الحي المتميز متشطبه قريبه من مول مصر

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    10,333 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقق للبيع أمام مترو بسعار لقطه

    Badr City, Cairo

    3

    3

    180 sqm

    6,944 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقه للبيع في الحي المتميز نص تشطيب بسعر زمان

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    140 sqm

    8,571 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,000,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي تشطيب سوبر لوكس

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    14,285 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقق للبيع في الشماليه الجديده امام المترو

    Badr City, Cairo

    3

    3

    180 sqm

    6,944 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    1,000,000 EGP

    امتلك شقق في كمبوند جرين لايف بتقسيط بسعر لقطه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    11,111 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    1,000,000 EGP

    فرصه للبيع شقه روف متاجره فاضيه في الحي الاول

    Badr City, Cairo

    3

    1

    130 sqm

    7,692 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,811,000 EGP

    شقة للبيع مدينة بدر الحي المتميز علي طريق السويس

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    175 sqm

    10,348 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقه للبيع في الحي المتميز نص تشطيب بسعر زمان

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    8,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,503,000 EGP

    شقة للبيع في بدر بالقرب من الجامعة الروسيه 155م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    155 sqm

    9,696 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقه للبيع الحي المتميز شمال المدينه185 فيو جاردن

    El Nasr for Real Estate logo image

    El Motamayez District North, Badr City, Cairo

    3

    2

    185 sqm

    8,108 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,606,000 EGP

    شقة للبيع في بدر بأقل مقدم وتقسيط علي 4 سنوات 160م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    160 sqm

    10,037 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقه للبيع في الحي المتميز بسعر زمان

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    8,000 EGP/sqm