عقارات للبيع في طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 3

56 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي490 ألف اوكاش18مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم300ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 268ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الاسكان الاجتماعى

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    بناية كاملة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدفن للبيع أكتوبر متشطب نهائي استلام فوري مقبرة للبيع مقابر مرخص جاهز

    الروضة logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع