عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 5

2,123 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل (ارضي+اول+روف+جاردن) باقساط مُريحة جداً

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري برايم لوكيشن على وايد جاردن فى هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ارضى بجاردن للبيع فى Mountain View التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 33%(306متر+3 ادوار) في اميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه (210 متر)بخصم33% بفيو مفتوح بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • ياردين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٦٬٢٥٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ياردين

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 33%(306متر+3 ادوار) في اميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بخصم 35% استاند آلون فاخره (211متر)موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م في باتيو اورو من لافيستا بمقدم 1.900.000

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بسعر الطرح الاول بالتجمع بمقدم5%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرف متشطبه فى هايد بارك استلام قريب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • ذا لارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٦٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tamayoz Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكن اللارك

    1 - 3 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٦٣٥٬٧٩٩ جنيه

    فيلا كورنر فيو VIPخيالي علي landscape بمقدم 900الف

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس فوري بـ16 مليون كاش او مقدم 2,5 مليون

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٨٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣١٨٬٤٠٠ جنيه

    بمقدم 1.3مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٤٤٬١٠٠ جنيه

    بمقدم 1.2مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • بيجونيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Menassat Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بيجونيا

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف امام مطار القاهره على طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف امام مطار القاهره على طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفـيو Trible مفتوح + لوكيشن خيالي - بحري شرقي

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو greenery شقة متشطبة اقساط 10 سنين من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٥٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بأقل مقدم| ماونتن فيو اي سيتي | موقع مميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم 1.3مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 165م متشطبة اقساط 10 سنين بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    يمقدم 1.9م شقة استلام فوري بفيو ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة 188م متشطبه high end وفيو خيالي علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع