عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 4

2,123 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مطار القاهرة شقة للبيع166م اقل سعر _تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقه بتشطيب سوبر لوكس+فيو مفتوح لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ف تاج سيتي باقل مقدم ف السوق ريسيل فرصه

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ٧٥٠ متر بكمبوند كايرو فيستفال سيتى

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة127م بتشطيبVIP جاهزة للمعاينة بخصم35%

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • ديچار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديجار

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بجوار الرحاب بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بجوارAUCمقدم 1.8مليون كاش27 Patio Town

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بجوارAUCمقدم 1.8مليون كاش27 Patio Town

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Fully Finished خلف AUC فيو بحري على Lakes

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بجوارAUCمقدم 1.8مليون كاش27 Patio Town

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • جازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٦٧٬٧٨٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بالأندلس العائلي وسعر مميز و استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة فندقية فى لوكيشن مميز على اطول فترة سداد

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بجاردن iVilla من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,000,000 تعاقد فاخره بأجمد فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع دور ثاني - بيت الوطن التجمع الخامس

    Aspire Properties logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٠٩٬١٦٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 - 3 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة فندقية فى لوكيشن مميز على اطول فترة سداد

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة جاهزة ومتشطبة بأقل سعر في الباتيو اورو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,5M + اقساط | استلام فوري | تشطيب Ultra Lux

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام فوري متشطبة بجوار الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • إن لاين سوتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 4
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن (جاهزه للسكن) للبيع فى ديستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري شرقي - دبـل فيو - استلام قريب - لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,400,000=فيلا فاخره( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,400,000=فيلا فاخره( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ذا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٢٬٤٥٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Salam Properties
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,ذا ريزيدنس

    استوديو, 1 - 2 غرفة