عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 516

1,485 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة210م بحديقة في كمبوند ألجريا ريزيدنس

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل سعر واكبر مساحه في حدائق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل 178م في سولانا ويست

    RE/MAX Everest logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٦٢٦٬٣٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في كمبوند THE 8-زايد الجديده

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٣٨٬١٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري بموقع مميز بغرب سوميد

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي تشطيب فاخر في جرين ريزيدنس1-زايد

    RE/MAX Everest logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي اول سكن فيو مميز كمبوند ويستاون

    Master Key logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع في جراند هايتس

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤١١ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٠٬٢٦٨ جنيه

    شقة 129م بسعر مميز في زيد ويست -استلام 2027

    RE/MAX Everest logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل اوفر ف اكتوبر بلازا دوبل فيو

    Remax Jareed logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٦٬٨٢٨ جنيه

    شقة لوفت تشطيب كامل في زيد ويست-الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192م زايد ديونز تشطيب كامل في موقع مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي تشطيب فاخر في جرين ريزيدنس1-زايد

    RE/MAX Everest logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٣٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع في جراند هايتس

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي تشطيب فاخر في جرين ريزيدنس1-زايد

    RE/MAX Everest logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥١١٬٥١٥ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في كمبوند THE 8-زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٠٬٢٦٨ جنيه

    شقة 129م بسعر مميز في زيد ويست -استلام 2027

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في امبرفيل

    RE/MAX Everest logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٦٢٦٬٣٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في كمبوند THE 8-زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٦٬٨٢٨ جنيه

    شقة لوفت تشطيب كامل في زيد ويست-الشيخ زايد

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فيلا 415م استلام فوري بفيو مميز بأقل سعر

    متصدر

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 400م متشطبه جاهزة استلام فورى قرب مول العرب

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل نصف تشطيب استلام فوري -Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧١٬٦٠٨ جنيه/متر مربع