عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 511

1,485 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالدور الأرضي في المرحله الاولى

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    204m Apartment for sale in beverly hills phase one

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستايل فيلا برايم لوكيشن ف الهضبه تشطيب مش متكرر

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بالخمائل الهضبة

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية – موقع مميز – تشطيب كامل,جولف اكستنشن

    Residia logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز تطلع علي بحيرة قابل للتفاوض

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل كورنر | مقدم 4 مليون

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجاردن في كمباوند فيوري قسط 16.800

    THE VIEW logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ويست تاون بإطلالة مزدوجة رائعة

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالخمائل الشيخ زايد فيو مفتوح

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف نوم بحري مع أقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن قوي صف اول واجهة بحري الخمائل ارضي بجاردن

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    15 توين وتاون هاوس في استيتس بمقدم يبدأ من 13.9 م

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا إعادة بيع في إستيتس ريزيدنس موقع مميز

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس للبيع في ويستاون – إطلالة مفتوحة على سوديك

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م فى o west بمقدم 525 الف برايم لوكيشين

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متصلة فسيحة في جولف فيوز – موقع متميز

    Residia logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في قلب للمرحله التانيه بتفاصيل مميزه

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن والاستثمار بالمرحلة الأولى قريبه للخدمات

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale – Golf Frontline Villa in Allegria

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ٧٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام احسن لوكيشن و اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إعادة بيع – 5 شقق للبيع دفعة واحدة (Bulk Deal)

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة بجاردن متشطبة استلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع