عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 495

1,480 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في كينجسرينجي، نيو جيزة RW9

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في مراكش - الحزام الاخضر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرض فضاء كمبوند مراكش - خالصه - 1200م- زايد

    Full House West logo image

    مراكش, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر في السوق 195 متر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة بجوار بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ب سوديك نيو زايد بالقسط علي 10 سنوات !

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالمطبخ والتكيفات لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بمقدم 7 مليون جنب النادى الاهلى

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري قسط سنوي 4,7مليون او سعر كاش 27مليو

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بمقدم 7 مليون جنب النادى الاهلى

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقى40م مشروع ترايمف بالتقسيط ع15سنة

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار في شقق فندقية بجانب اركان

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع جراند هايتس التوسعات الشماليه

    Driven Properties logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧١١ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري بسعر كاش 27مليون او مقدم 2 مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مميز للبيع في ايلورا بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بمقدم 7 مليون جنب النادى الاهلى

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى جراند هايتس بسعر اقل من سعر السوق

    Capital Broker logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٦٧٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ب سوديك نيو زايد بالقسط علي 10 سنوات !

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر في السوق 195 متر

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى او ويست ,اكتوبر

    TREX logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٤٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز توين هاوس الربوة اكستنشن الشيخ زاي

    DMG logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل مقدم في Etapa متشطبه بالفرض والاجهزه

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٤٢ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ب سوديك نيو زايد بالقسط علي 10 سنوات !

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع – كمبوند نيوم أكتوبر | مرحلة كابري

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع