عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 494

1,480 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة: فيلا مستقلة ريسيل Type C | تصميم واسع

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة اكتوبر خالصة اقساط - تشطيب خاص

    Vida Solutions logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الحي ال13 الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في التوسعات الشماليه حي البوليفار

    Smart-Homes Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع الحي 16 في بدر الدين

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الثالث عشر الشيخ زايد مساحه 97

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة -استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كمبوند حدائق المهندسين

    Smart-Homes Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مدينة الخمائل - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل المرحله التالته الف

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور عالي شقه متشطبه 3غرف للبيع في ابراج ايون

    Driven Properties logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك استلام فوري-3غرف+ناني في قلب دريم لاند

    شارع الشانزليزية, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج D للبيع او ويست وايت- اوراسكم

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الحي السادس عشر في الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٣٦٩ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كمبوند تيامو سيتي

    Smart-Homes Real Estate logo image

    تيامو سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠١٠٬٦٠٥ جنيه

    للبيع شقه 116م كمبوند طبيعه ع طريق الواحات بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري 335م+جنينة 152م بفيو بانورامي-خالصة

4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند دار مصر اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كمبوند الخمايل المرحله الرابعه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من السوق للبيع في آي سيتي أكتوبر

    Driven Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة متشطبة سوبر لوكس للبيع ذا أدريس

    Driven Properties logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه سكن فوري من المالك اصيل بتكمله اقساط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بجاردن كبيرة امام بيفرلى هيلز من ديونز

    Property  Hills. logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الشيخ زايد سرايا زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    سرايا زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشيخ زايد الحي الاول المجاورة الخامس

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع