عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 472

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بمساحة مميزة للبيع في الكورتيارد

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٠١٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مفتوح فى أو ويست خطوات من مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٧٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده خصم 40% و استلام سنه و نصف! شقه فاخره

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فاخره بإطلاله مميزه بخصم 40%-استلام2028

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك في سوديك باقل مقدم ,قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل للبيع مع عرض!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٧١١٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة لتاون هاوس جاهز فورًا فى ليك ويست زايد

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة في أو ويست متشطبة بالكامل ,اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة بالكامل ريسيل لقطة في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة في أو ويست متشطبة بالكامل ,اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨١٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس فوري بأقل مقدم وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنه و نصف و بخصم 40% شقه 4 غرف فاخره!!

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 186 متر و بالتقسيط على 7 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٦٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل لقطة في أو ويست متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٦٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بالكامل فوري فيو مفتوح , أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨١٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة بأقل سعر فى زايد و متاح قسط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٧٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو مميز جدا فيو لاند سكيب,lake بالم باركس

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 186 متر و بالتقسيط على 7 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٠٨ جنيه/متر مربع