عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 460

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بمقدم واقساط بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في مشروع سولانا

    Maskan Consultancy logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment 3 Bedrooms for Sale in Palm Parks

    Maskan Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام في Tawny بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس ريسيل259م²متشطب+التكييفات+المطبخ فوري

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى قلب الشيخ زايد 168م استلام فوري دور 9

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٣ غرف في بالم باركس

    Maskan Consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند او ويست بجانب نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون ريسيل في رويال سيتي لوكيشن مميز

    Crown Stone Realty logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٩١٤٬٤٦٠ جنيه

    Cairo Gate Standalone Villa 4 Bedrooms

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٤١ متر مربع

    ١٩٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Tawny – Hyde Park تاون هاوس ميدل

    Maskan Consultancy logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٩٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره للبيع بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٢٬٥٣٨ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع في كمبوند Cairo Gate

    Maskan Consultancy logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن على البحيره و اللاندسكيب و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106م 2غرفه متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م في ابراج زد ال20 دور استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام في هايد بارك أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل مقدم في مارفيل نيو زايد فيو لاند سكيب

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جدار كمباوند توين هاوس للبيع بسعر مميز

    Triple S Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع 3 غرف + غرفة ناني و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند ذا استيتس سوديك ويست

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه مميزه بابراج زد متشطبه استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري موقع مميز امام بفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف نوم Joulz III – Inertia

    Maskan Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس بمقدم و اقساط في فيلدج ويست

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع