عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 457

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زايد ٢٠٠٠ متشطبة بالكامل ومجدد

    Red House Real Estate logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب فاخر بمساحة مميزه في كمبوند Joya

    RE/MAX Everest logo image

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٣١ متر مربع

    ٥١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 200م موقع مميز جدًا بالتكييفات في ألجريا

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل 178م في سولانا ويست

    RE/MAX Everest logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الراقي توين هاوس سمارت في جراند هايتس

    Homevise Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز ارضي بجاردن للبيع في كازا

    Master Key logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كارميل فيلا 287 م نصف تشطيب في موقع مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٨٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة للبيع في Y Tower | فيو مفتوح على البارك

    Najd Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل سوبر لوكس- كمبوند الكرمه

    Red House Real Estate logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس للبيع كمبوند حدائق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب فاخر بمساحة مميزه في كمبوند Joya

    RE/MAX Everest logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٣١ متر مربع

    ٥١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري للبيع بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الحي السابع اهالي مدينة 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    الحي السابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في أبراج زيد 20 floors Y Tower الشيخ زايد

    Najd Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فيلا 415م استلام فوري بفيو مميز بأقل سعر

    متصدر

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100الف امتلك فيلا في ماونتن فيو كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع في جراند هايتس

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل- كمبوند زايد ديونز-موقع مميز .

    Red House Real Estate logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب فاخر بمساحة مميزه في كمبوند Joya

    RE/MAX Everest logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٣١ متر مربع

    ٥١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في كمبوند THE 8-زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب فاخر بمساحة مميزه في كمبوند Joya

    RE/MAX Everest logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٣١ متر مربع

    ٥١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في امبرفيل

    RE/MAX Everest logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 400م متشطبه جاهزة استلام فورى قرب مول العرب

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع