عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 442

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع - ويستاون من سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا380م استلام فورى فيو وموقع مميز بمقدم 7 مليون

    متصدر

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب فاخر بقلب الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق المهندسيين للبيع بافضل سعر ارضي

    Element logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس في بادية بالم هيلز-موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة مفروشة بالكامل إستلام فوري للبيع

    REV Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في قلب الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٥٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ف كمبوند في ليفيلز بأقل مقدم 1,8 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل اقل سعر في زايد من المالك الاصيل متشطبه

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى الما - الشيخ زايد

    Beltone logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق المهندسيين للبيع بافضل سعر ارضي

    Element logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4غرف للبيع في كمبوند وود فيل بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في السياحيه الرابعه

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٢٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل بموقع مميز في نيوم اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى كمبوند سوليا - اكتوبر

    Beltone logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى جرين 5 - اكتوبر

    Beltone logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة هائله سعر مميز في المستثمر الصغير

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون تشطيب الترا سوبر لوكس- مفروش مودرن

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٨ متر مربع

    ١٣٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون تشطيب الترا سوبر لوكس- مفروش مودرن

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٣٥٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله Type E للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Driven Properties logo image

4

    5

    ٤٥٤ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري من مالك اصيل بجوار نادي اصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 175م في كمبوند ديار

    RE/MAX Everest logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢١٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة هائله سعر مميز في المستثمر الصغير

    RE/MAX Everest logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا قرب هايبر1 ادفع3.285.000 اوكاش21.890م

    Property Hills... logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع