عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 436

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كورنر توبن هاوس بالم فالي بالم هيلز اكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٩ متر مربع

    ٦٦٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 5% واقساط حتى 2036 في سولانا ويست

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون هاوس كورنر لوكشن مميز | تكملة اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٠٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون كورنر-لوكيشن مميز داخل المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب سوان ليك ويست المرحله الاولي.

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٤٧٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة اول صف على الجولف للبيع نيو جيزة

    Hussien Farahat logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بجوار سوان ليك

    Property Hills VIP logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مع غرفة للمربية للبيع باقساط حتى 2036

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبرفوري

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٩٩٬٥٠٠ جنيه

    تاون استلام فوري - موقع مميز جداً - مقدم 7

    Edge Real Estates logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى على المحور 550م بقسط ربع سنوى1.6M

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ليك ويست 3 بجوار كارما جايتس

    Property  Hills. logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة للمربية للبيع بمقدم 5% واقساط حتى 2036

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او ويست موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type K للبيع في بادية–موقع مميز|استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند سوديك في قلب الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند من سوديك ذا استيتس زايد

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند كيان- الشيخ زايد

    Beltone logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 60 م بموقع مميز على مساحة خضراء مفتوحة

    Anchor for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المنطقة السياحية الرابعة - 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع