عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 435

1,445 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٢٢٬٤٢٧ جنيه

    شقه متشطبة ابراج زيد الشيخ زايد متر استلام فوري.

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعربارك فيلا ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى و متشطبة فى فورتى ويست بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - موقع ممتاز للغايه - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول جولف تشطيب الترا موردن

    X Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في باديه أكتوبر بمقدم بسيط وأقساط مريحة

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بمقدم 5% وباقساط حتى 2036

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٣٩٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في باديه أكتوبر بأقل مقدم وتقسيط طوي

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق باديه أكتوبر بأقل سعر ومقدم وتقسيط مريح

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز قريب من الصحراوي

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة في باديه أكتوبر بمقدم وتقسيط مرن جدا

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد من سوديك بجوار مطار سفنكس

    Oaks Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مجهز بالكامل بتكيف ومقدم : 3,000,000

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بأقل سعر و أميز موقع -بيل في

    why solutions logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع بمقدم 5% وعلى اقساط حتى 2036

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل شقق باديه أكتوبر بسعر خرافي وتقسيط طويل

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات باديه أكتوبر بأقل مقدم وأقساط مريحة جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بمقدم 5% وعلى اقساط حتى 2036

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في باديه أكتوبر بأسعار مميزة وتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبه استلام قريب في باديه واقساط علي 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس في او ويست بفيو مميز

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٢٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا أحلامك في باديه أكتوبر بأقل تكلفة

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٠١ جنيه/متر مربع