عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 411

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠١٥٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو دور رابع استلام سنة مرحلة Core

    The Polygon logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٧٨٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة سوبر لوكس رويال سيتي بيع .

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠١٨٬٧٣٧ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في سوان ليك بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك اكتوبر جاردن ليكس شقة سكنيه بدون اوفر

    Rokn Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بالكامل للبيع بالتقسيط بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد بتصميم حديث وسقف مرتفع ذا ستيتس زايد

    Anchor for Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٩٥٬٨٨٧ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Zed west

    D.Signature logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٣٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    متصدر

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل إجمالي لســرعة البيع | فيو أكبر بارك في زايد

    Najd Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة أرضي استلام فورى بالقرب من مول مصر

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز بأقل سعر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 5 غرف بفيو مفتوح + استلام فوري

    Inspire Homes logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون type B — بسعر أقل من السوق في O West

    متصدر

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون كورنر 194م على ارض 230م تقسيط حتى 2033

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة متشطبة -استلام فوري - موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    المنطقة السياحية الثالثة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 3 غرف نوم لوكيشن مميز بافضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس إعادة بيع – إطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٣ متر مربع

    ٩٦٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بتصميم مميز وإطلالة رائعة

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    7+

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في ذا كراون - بسعر أقل من سعر السوق

    RE/MAX Al Mohager logo image

7+

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية جاهزة الاستلام الشيخ زايد داخل اركان

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة مميزة في كمبوند ذا كراون بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٨٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم تاون هاوس مودرن فى فيلدج ويست بجانب أتريو

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع في كارميل بجوار بيفرلي من سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل فخم ذو طابع فني مميز - مواد مختارة بعناية

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع