عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 410

1,445 عقارات أخرى
  • 6

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة: موقع مميز - واجهة شمالية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر - إطلالة على مساحات خضراء مفروش

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن في مارفيل نيو زايد بجوار سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاندسكيب فيو في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل بأسعار تنافسية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بموقع متميز فى كمبوند الباتيو 6

    Properties-Today.com logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو جولف في نيو جيزه بأقل سعر

    متصدر

    The Way logo image

4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر فيلا مستقله باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م مفروشة ومجهزة بالكامل بموقع مميز جدا

    East wing logo image

    شارع القدس الشريف, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي بينتهاوس متشطب بالكامل بالم هيلز - ذا كراون

    Inn Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٥٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٣٣٬٩٣٦ جنيه

    متشطبة بالتكييفات استــــلام فوري جاهز للمعاينـــة

    Najd Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس جولف فيو للبيع في جولف فيوز

    Driven Properties logo image

4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٩١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز إستلام فوري للبيع

    REV Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٦٠م في ش محي الدين ابو العز الدقي

    Royal Home logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع مميز فيو رائع جولف ونادي نيو جيزة

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - للبيع فى أليجريا - مساحتها - 353 متر

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type-M استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبةفي ذا استيتس ريزيدنس بالقرب أركان بلازا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز بأقل سعر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة - صف أول على ملعب الغولف - سعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مُجهزة بإطلالة على ملعب الغولف والبحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع