عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 350

1,459 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بكمباوند جولز 6 أكتوبر تشطيب كامل

    Selective logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس 330متر قطعة مربعة حدائق اكتوبر مسلسل

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر فى أو ويست 6 أكتوبر قدام مول مصر

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٦١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبه استلام فورى بمقدم 5 مليون فى زايد

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري فيو لاندسكيب لوكيشن مميز

    متصدر

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٧٤٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ( الأسعار القديمة ) - أقساط متبقية

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبة بالكامل بالتكييفات بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    330 الف قسط 10سنين استلم قريب شقة متشطبة بجنينة

    property hills Elite logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٬٠٣٩٬٣٥٠ جنيه

    فيلا فوري 304م بسعر كاش 20مليون او مقدم 4مليون+قسط

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 6 أكتوبر الحي الثاني مجاوره 3 خطوات للمو

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف بي اكس بالم هيلز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٥٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية Ultra Modern للبيع في One16

    Residia logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٩١٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بالقسط فى الشيخ زايد جنب ابراج زد

    property hills Elite logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبه استلام فورى بمقدم 5 مليون فى زايد

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة 145 متر في بادية بمقدم وتقسيط 12 سنة

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبه استلام فورى بمقدم 5 مليون فى زايد

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بالقسط فى الشيخ زايد جنب ابراج زد

    property hills Elite logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٦٢٬٩٨٧ جنيه

    فيلتك 304 فوري بقسط مليون ربع سنوي او كاش 20مليون

4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز توين هاوس للبيع - كمبوند رويال ميدوز

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى اتريو نصف تشطيب موقع مميز

    Osoul Misr logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٦١٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٨٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 326م ب5% وقسط على 108 شهر فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١١٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا بمقدم 2 مليون بماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بماونتن فيو تشيل اوت بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز مع سطح | ماونتن فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع