عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 349

1,459 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز متشطبه بالمطبخ ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 74م للبيع كمبوند فلو الثورة الخضراء مقدم8%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في موقع استراتيجي - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس - أقل سعر - التوسعات الشرقية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس فاخر 185م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاند سكيب ومساحه مميزه بتكمله اقساط للبيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل كورنر جاهز للسكن - دفعة أولى ٢١.٥ مليون جنيه

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 195 متر استلام قريب قسط 6سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين 147م بكمبوند في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٣٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف جنه2 بفيو بحري صريح جاهز للسكن م المالك

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٤٥٬٨٥٠ جنيه

    بنتهاوس فوري بـ545 الف ربع سنوي او 13مليون كاش

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع الثورة - المهندسين - فيو مفتوح

    Osoul Misr logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مشرقة مرتفعة بإطلالة بانورامية ملعب الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في موقع مميز للبيع - جاهزة للسكن

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة الحديقة والبحيرة في ماونتن فيو، أكتوبر

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٩٬٧٥٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس بـ13مليون كاش او مقدم 909الف

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند اتريو - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٧٥٢٬٥٨٨ جنيه

    اي فيلا كورنر للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح استلام فوري رئيسي علي النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 195 متر استلام قريب قسط 6سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المحور 108 متر قسط على 6 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه خالصه اقساط من المالك بجوار البوابه مباشره

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع