عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 275

1,557 عقارات أخرى
  • 11

    بناية كاملة

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة 8 شقق و7 محلات جاهزة للاستثمار الفوري

    Aqar Misr logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٥٩٩ متر مربع

    ١١٣٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في اكتوبر بلازا متشطبه 163م سعر لقطه

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٥٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم 4غرف وفسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كمبوند كارما علي شارع النزهه

    Crown Stone Realty logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    متصدر

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم 4غرف وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في أيون كورت يارد شقة أرضي

    متصدر

    Niche Investments logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ahmed

    Luminera Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    7+

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مساحه كبيره متشطب بالتكيفات في شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب كمبوند كورتيارد بارك فيو اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطب بالتكيفات فيلدج ويست مقدم 2م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه بالفرش كامله العدادات مالك اول 215 متر

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بافضل سعر في الماركت في نيو جيزة

    Rokn Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند تاوني تطل علي بالم هيلز جولف

    Property Hills VIP logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه161 متر للبيع في زد بالفرش استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم 4غرف وفسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمقدم 57 الف فقط والباقي علي 12 سنة

    Aqar Misr logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 240م في كمبوند صن كابيتال 6 أكتوبر

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة 147م فوري بالدور3 مع موقف خاص بالشيخ زايد

    Aqar Misr logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع