عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 245

1,548 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط مقدم 2.6م و بسعر 19م كاش

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري امام النادي الاهلي مباشرة

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣١٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي فاخر للبيع في ويست تاون - سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع hills of one بنيو زايد علي 10 سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف – أبراج Solana – أقساط على 10 سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع نيوم اكتوبر المرحله الجديده Rtm

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط بمقدم مليون 250 الف بسعر 15م

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م للبيع – في كمبوند الكامليا – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    شارع الكاميليا, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالسعر القديم وتقسيط مقدم 1.2م او 16.5م كاش

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط امام بيفرلي هيلز 11.5م كاش او بمقدم 1.7م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع الشيخ زايد الحي16بجاردن خاص

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م فيو نيل في نيو زايد قسط على 8 سنوات

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إنشاء 2010 شقة فاخرة 240 متر تشطيب مميز اقل سعر

    متصدر

    شارع الانصار, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع أكتوبر بلازا سوديك

    West Field Property Consultancy logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م على وصلة دهشور 0% مقدم علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م أمام مطار سفنكس بالتقسيط على 10 سنوات

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تاون هاوس ميدل متشطب باميز فيو

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك مقدم 1.5م 23م كاش

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تشطيب كامل PX بالم هيلز قسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م على وصلة دهشور مباشرا بالتقسيط ع 10 سنين

    Selection Code logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط مقدم 2.6م و بسعر 19م كاش

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع نيوم اكتوبر Rtm المرحله المودرن

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تقسيط مقدم 795 الف 9.8م كاش ف بالم هيلز

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تقسيط مقدم 795 الف 9.8م كاش ف بالم هيلز

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايفيلا قسط امام بيفرلي هيلز 11.5م كاش او مقدم 1.4م

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع