عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 227

1,532 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه125 متر في باديا للبيع باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة159م درة الشيخ زايد استلام 2028 قسط ع 7 سنوات

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في O West

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٠٧٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في O West

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    مونتانيا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    شارع الحزام الأخضر بوابة 6, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بادية بالم هيلز بمساحة 157 متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت في اي سيتي اكتوبر باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد ب اقل سعر متشطبة

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع زد زايد بسعر لقطة متشطبة استلام

    اورا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل في كمبوند بي اكس بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٩٬٣١٥ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جولز بجوار نيو جيزة

    West Field Property Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب11مليون امام بيفرلي هيلز او قسط

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع