عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 226

1,532 عقارات أخرى
  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه 780الف مقدم و14سنه اوسعر كاش3.9مليون

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي شارع النزهه بجوار زيد ويست

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بتشطيب فاخر فى بالم باركس بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في وايت – O West | Type B |

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز جولف اكستنشن توين هاوس للبيع

    Triple S Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٥٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 163م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٤٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شقة ريسال فورى تيراس الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في ايكو ويست - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة 80 م في كمباوند Eco West

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٧٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز فيو الاهرمات كاملة التشطيب

    متصدر

    Roots Development logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٩٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في وايت – O West | موقع مميز

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٨١٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع فيلا بفيو مميز بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦١ متر مربع

    ٧٨٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة بكمبوند ويست تاون سوديك الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مرحلة ايلي صعب استلام فوري للبيع مع اقساط

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٧٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كارميل سوديك | تشطيب كامل | تصميم مميز

    Blocks logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى PX مقدم 5% و قسط حتي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١٠٩٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الما كمبوند توين هاوس للبيع استلام فورى

    Triple S Real Estate logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كيان | موقع مميز

    Blocks logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع