عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 199

1,502 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 650م كمبوند ساندوريني سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    سانتوريني, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 متر حدائق اكتوبر مسلسل3 واجهة بحري

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 175م بموقع مميز وإطلالة على لاجون

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣١٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمرحله الاولى متشطبة للبيع بيفرلى هيلز زايد

    Topaz Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع في بالم باركس 273م سعر مغري

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٧٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٤٩٬٢٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر تاون هاوس لقطة في كمبوند جولز

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز تاون هاوس ميدل 257 متر كمبوند جولز

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 700م كمبوند الياسمين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مباني 517 م للبيع كمبوند اب فيل 6 اكتوبر

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٥١٧ متر مربع

    ٤٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بدون تشطيب استلام فوري كمبوند جولز

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بفيو بانورامى

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 270م إعادة بيع لوكيشن مميز استلام 8/2026

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في زايد 2000 امام اركان بلازا

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع10سنين او كاش 16,588,000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف اعادة بيع بسعر لقطة كمبوند جولز

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع10سنين او كاش 16,588,000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة ارضي 165 م كمبوند جرين 5 , اكتوبر

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بجاردن قرب بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف تشطيب الترا سوبر لوكس للبيع في جولز

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في كازا بيفرلي هيلز

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مميز 517 متر كمبوند اب فيل

3

    4

    ٥١٧ متر مربع

    ٤٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر لقطة استلام 11/2026 كمبوند جولز

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن 180م | ماونتن بارك اميز مرحلة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في زيد ويست تشطيب كامل بالتكييفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع