عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 198

1,502 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيلدج ويست – درة (دبل فيو )

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس استلام فوري للبيع في كمبوند كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أكتوبر بلازا – فيو لاندسكيب

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف فوري - ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ممفروشة بحمام سباحة للبيع في جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوش للبيع في كمبوند اب فيل في اكتوبر

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٨٣ متر مربع

    ٤١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في الماركت فيلا استلام فوري 6 غرف نوم ريوس

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف استلام فورى في كمبوند جولز اكتوبر

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة 3 غرف 253م كمبوند اكتوبر بلازا

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع دبل فيو3غرف كمبوند فليدج ويست الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 6 غرف نوم للبيع في ريوس بجوار ماونتن فيو

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تاون هاوس بسعر شقة للبيع في سولايا اكتوبر

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٣٬٨٤٨٬٧٤٥ جنيه

    شقة فندقية للبيع من كراون بلازا في 205 الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١١٦٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة استلام فوري في كمبوند كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 134 متر كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بحمام سباحة للبيع جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٨٤٨٬٧٤٥ جنيه

    بنصف السعر شقة فندقية للبيع في 205 الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١١٦٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 243م بدون تشطيب استلام فوري كمبوند جولز

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٢٤م للبيع في سوديك اكتوبر بلازا استلام فوري

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر تاون هاوس للبيع في سولايا امام نيو جيزة

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٣٣٬٢٧٩ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام 2026 Gates Priveالشيخ زايد

    جايتس برابف, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٧٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 3 غرف استلام فورى في فاي سوديك نيو زايد

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لا يتكرر فيلا 6 غرف في سولايا امام نيو جيزة

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة سعر فيلا 420م للبيع في Soleya أمام نيو جيزة

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فيلا مستقلة للبيع في Soleya امام نيو جيزة

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع