عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر بـ 950 ألف جنيه, صفحة 2

549 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري توين هاوس بهضبة بالم هيلز قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • اوريكا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,اوريكا

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • دي جويا بارك سفنكس الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,دي جويا بارك
  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب و تقسيط مريح في O West بأفضل سعر - OCT

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز جولف فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولف فيوز

    3 - 7+ غرفة

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    متصدر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا قسط ربع سنوى 471ألف اوسعر كاش .11.430.0

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٠١٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فى O West | مقدم 5%

    متصدر

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز هيلز مرحلة 1

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    روز فيل, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    اول استخدام توين هاوس مفروش للايجار في ذا كراون

    Driven Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في اب تاون اكتوبر الجديدة - مدينة أكتوبر الجديدة - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارص الاب تاون

    القصر للخدمات العقاريه logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٦٢٢ متر مربع

    ٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100الف امتلك فيلا في ماونتن فيو كاش15مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب بسعر خاص بموقع مميز بالكمبوند

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • نيو جيزة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,نيو جيزة