عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 7

493 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كيفا صبور اكتوبر تاون هاوس٢٦٥م كورنرمميز

    Zein for real estate logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188 متر للبيع فى كموبند جولز الشيخ زايد

    Zein for real estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بدروم و ثلاث ادوار وروف غرب سوميد ٦ اكت

    Zein for real estate logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٠٦٠ متر مربع

    ٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بهرم سيتي A4دور اول بالمطبخ والتكيف

    مدينة هرم سيتي - اوراسكوم, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٧٣٬٧٣٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٧٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٧٣٬٧٣٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٧٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٧٣٬٧٣٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٧٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٧٣٬٧٣٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٧٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في طريق 6 اكتوبر وادي النطرون - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةارض للبيع 25فدان بوادي النطرون الطريق الصحراوي

    طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ١٠٥٬٠٠٠ متر مربع

    ٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس كوارتر562 ألف او توتال13.500.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا6غرف استلام فورى بقسط ربع سنوى550الف على10سنين

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا6غرف استلام فورى بقسط ربع سنوى550الف على10سنين

    متصدر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى متشطبه 835ألف قسط كوارتر-23م كاش

5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى متشطبه 835ألف قسط كوارتر-23م كاش

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى متشطبه 835ألف قسط كوارتر-23م كاش

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى متشطبه 835ألف قسط كوارتر-23م كاش

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع