عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 6

493 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٧٧٣٬٧٣٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٧٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة فاخرة للبيع في موقع متميز في أكتوبر

    Zein for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا ارضي استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لوكيشن مميز واستلام فوري

    Zein for real estate logo image

5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Mountain View October Park I Villa A Garden Middl

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ماونتن فيو تشيل اوت بارك بحرى 426 م

    Zein for real estate logo image

6

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Townhouse villa O west compound october

    Zein for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى كيفا بالسادس من اكتوبر

    Zein for real estate logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    مجتمع بيلونج فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند مينا جاردن سيتي

    Zein for real estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٩٣ متر مربع

    ٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الحزام الاخضر البوابه الاولى امام مدخل زايد 5

    Zein for real estate logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٥ متر مربع

    ٤٩٥ جنيه/متر مربع