عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر بـ مليون جنيه, صفحة 15

615 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن فورى قرب مول مصر قسط كوارتر 253ألف-كاش5م

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ع النادي بماونتن فيو اي سيتي بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم مليون استلام فوري بماونتن فيو اي سيتي

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٢٬٦٩٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط شهري 242 الف، كاش 21 مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٢٬٦٩٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط شهري 242 الف، كاش 21 مليون

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس فى كمبوند بادية من بالم هيلز

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٤٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى او ويست بمقدم مليون وقسط9سنين.

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى او ويست بمقدم مليون وقسط9سنين.

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم مليون استلام فوري بماونتن فيو اي سيتي

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18مليون

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة 190م قسط ربع سنوى 411ألف اوسعركاش10مليون

    Property Hills... logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا قسط ربع سنوى 471ألف اوسعر كاش .11.430.0

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا متشطبه للبيع في ماونتن فيو بمقدم 1,000,000

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قلب الشيخ زايد داخل مشروع MV4

    I-Move logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    فيلا بمشروع حسن علام بقسط ربع سنوي 265 الف اقل سعر

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع