عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر بـ مليون جنيه, صفحة 13

615 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 15,248,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    مجتمع بيلونج فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م²، قسط ربع سنوي ٤٩٠ الف، سعر كاش ١٨ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م²، قسط ربع سنوي ٤٩٠ الف، سعر كاش ١٨ مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م²، قسط ربع سنوي ٤٩٠ الف، سعر كاش ١٨ مليون

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م²، قسط ربع سنوي ٤٩٠ الف، سعر كاش ١٨ مليون

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع