عقارات للبيع في الحي السادس, هليوبوليس الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 2

33 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من سوديك مقدم 450 ألف قسط 10س- كاش 18م

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م متشطبه استلام2027بمقدم1.5Mوقسط10س بسوديك.

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بالتجمع5 قسط 1.2مليون-29مليون كاش

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٧٧ متر مربع

    ٣٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 413م اقرب استلام في سوديك/905الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٢٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة كمبوند الحي السادس هليوبولس الجديدة

    sherwoods property logo image

    هيليو اى, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1