عقارات للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر بـ 450 ألف جنيه, صفحة 3

74 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 10 مليون ومتاح قسط ع 10سنين

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم300ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة 190م قسط ربع سنوى 411ألف اوسعركاش10مليون

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 268ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 268ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو ب مقدم 110 الف و قسط علي 10سنين

    property hills Elite logo image

3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش هيتكررفيلا ب100الف مقدم و10س او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 300ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 268ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 268ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ب او ويست 118م غرفتان ب قسط ربع سنوي 265,000

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٢٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن من ماونتن فيو بمقدم325,000قسط ع12سنه

    متصدر

    Property Hills... logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بلوكيشن مميز جدا بقسط ربع سنوى 190 الف

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٣٬١١٦ جنيه

    شقتك155م متشطبة بالكامل+جاردن بقسط 113الف ربع سنوي

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن فيو بمقدم325,000 وقسط شهري 43,000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز بقسط شهري 250الف واقل مقدم

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط10سنين ف بالم هيلز بمقدم 400 الف

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن بتصميم فيلا ف ماونتن فيو مقدم 400الف

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع