عقارات للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 17

408 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا757م -بالم هيلزب830الف ربع سنوياو كاش 18مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا قسط ربع سنوى827 الف التجمع 5 من بالم هيلز

5

    6

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٤٬٣٢٣ جنيه

    شقتك157م+جنينة57م جاهزة فوري بـ804الف ربع سنوي

    متصدر

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة+جاردن128م+ناني-مقدم 768الف+51 الف شهري

    متصدر

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم900.00شقه 3غرف مع لافيستا الباتيو التجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900000 شقة(114م)فيو مساحات خضراء امام ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - 3 غرف - جاهزه للاستلام - ماونتن فيو التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع