عقارات للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 10

408 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف بجاردن على طريق السويس بمقدم 525 الف فقط

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بمقدم 900,00 الف فقط في التجمع الاول

    Step One Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف با Zed East استلام السنادي أقل من سعر السوق

    Step One Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    910الف=فيلا بتقسيمه رائعه بجاردن وحمام سباحه خاص

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار متشطبه بخصم64%للكاش بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة غرفتين متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة غرفتين فيو واجهتين امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٩٧٧ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في تاج سيتي بالسعر القديم

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    دوبلكس

    ٧٦٣٬٤٥٩ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع 223م مساحات واسعه كمبوند نوراى

    Eastmark logo image

    نوراي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم10 % شقه(126م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار متشطبه بخصم64%للكاش بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بخصم خاص للكاش شقة بواجهة بحري امام المطار

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Double View بخصم خاص للكاش للبيع بدون فوائد

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٨٨٬٢٥٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 550 الف استلام فوري بجوار AUC بفيو مميز

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أمام هايد بارك في The Icon Gardens

    Next Door Consultancy logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 208م للبيع بأقل سعر فى تاج سيتي على 12 سنة

    Step One Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع