عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة, صفحة 43

1,783 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م نص تشطيب اللوتس الجنوبية 9

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دوبلكس 300م هاى سوبر لوكس الياسمين 3

    Envigo Real Estate logo image

    الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسييط ع 7 سنوات من المالك متشطبه بالكامل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م سوبر لوكس سكن مصر الاندلس التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سوبر لوكس دار مصر الاندلس التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس شارع الطيران مدينة نصر م1

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى بموقع و سعر مميز دور ثانى استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 67م بنوشن – جولدن سكوير

    Good Deals logo image

    نوشن القاهرة الجديدة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٤٦٬٤١٢ جنيه

    للبيع شقه من المالك فى كمبوند سراي (Sarai)

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بتشطيب فاخر ورافى جدا و سعر مميز

    CBE New Homes logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من المالك الأصيل مطلوب أقل أوڤر لفترة محدودة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B1 دور ثالث فيو جاردن بحري 202م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات للسوق القديم النادي والفوت كورت وجميع الخدما

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٤٨٬٧٦٨ جنيه

    شقة 129م سعر الوحدة أقل من سعر السوق في زيد ويست

    The X Site For Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من المالك متشطبة في Uptown Caito Aurorra

    views investment logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٦٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بتشطيب فاخر ورافى جدا و سعر مميز

    CBE New Homes logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فستيفال سيتي مع حديقة خاصة

    Global Marketing Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    130م بأعلي نسبه تميز بالكمبوند وبأقل اقساط متبقيه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب أبتاون كايرو من المالك مباشر

    views investment logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٠٤٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع التجمع الخامس اللوتس موقع مميز داخل كمبو

    M.S.K Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقة متشطبة بالكامل في Uptown Cairo

    views investment logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 2 230م أرضي مرتفع بحري

    M.S.K Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك تاون هاوس ميدل للبيع في كمبوند سعادة

    views investment logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مع تكييفات،شترز،مطبخ بأقل سعر بالماركت

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في لافيستا سيتي فيو مميز جاه

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع