عقارات للبيع بالتقسيط في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 2

168 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاند ساكيب باقل اوفر تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بدون مقدم في تاج سيتي - 12 سنه تقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٢٩٬٤٦٠ جنيه

    شقة ريسيل تقسيط بسعر لقطه في تاج سيتيTaj City

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٢٠ جنيه

    شقة 72م أرضي أرخص فرصة دخول تاج سيتي استثمار

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة156م اميز لوكيشين بخصم7.5M في التجمع

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب استلام فوري باحلي موقع فالكومباوند

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام سنة باقل مقدم فالسوق بحري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    قصر

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر استلام فوري بحري باحلي موقع داخل الكومباوند

    Egypt Best Properties logo image

7+

    6

    ١٬٠٠٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ليك بارك | جاهز للاستلام | تقسيط

    Next Door Consultancy logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في التجمع بمليون مقدم كاش 14

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس للبيع ف تاج سيتي ع طريق السويس-مقدم1,9M

    Closer logo image

4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز جدا امتلك شقه غرفتين ف تاج سيتي

    Closer logo image

2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة تقسيط في تاج سيتي التجمع الخامس

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا تاون هاوس 155م بخصم 50% بكمبوند تاج سيتي

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 156م بحري فيو VIP علي landscape امام kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٨٢٩٬٧٢٢ جنيه

    دوبلكس متشطب High end واستلام فوري بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٢٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة فيو landscape و prime location امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 80م للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين عـ طريق السويس امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 630 الف (بخصم للكاش 50 % ) في تاج

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة وجولف فيو للبيع في تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جولف فيو للبيع في تاج سيتي – Origami Golf

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة ماستر بإطلالة كلوب هاوس في تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع