شقق للبيع بالتقسيط في مدينة المستقبل استلام فوري, صفحة 46

1,208 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| ارضي بجاردن 166م سراي اقل سعر متشطبه 3br

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو Rai متشطبة للبيع في سراي فوري 164م

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لوكيشن مميز في بلوم فيلدز استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في سراي - إطلالة مباشرة على الفيلات

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيولاندسكيب في بلوم فيلدز استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن ريسيل استلام فوري بسعر مميز ف بلوم فيلدز

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي s1 استلام فوري مساحة 169م برووف

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر للبيع في المستقبل سيتي استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل|شقه 190م كابيتال جاردنز متشطبه باقل سعر 3br

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125ممتشطبة بالكامل في سراي s1 استلام فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182م استلام فوري في سراي بجوار مدينتي

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للبيع في بيتا جرينز شقة 180م استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري في سراي بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لفتره محدوده شقه 3غرف في سراي|استلام فوري

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣١٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي S2 استلام فوري مساحه : 122م

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه /للبيع/متشطبة/بلوم فيلدز/تيراسيس

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع – شقة 180م في كمبوند زيزينيا

    Al Fanar Development and project management logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في كابيتال جاردنز 190م متشطبة بالكامل

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة 3 غرف وحديقة للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير - مدينة المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في جرين سكوير فيوتشر سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 في سراي متشطبة بالكامل+المطبح استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م في سراي s2 استلام فوري فيو هاب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع