شقق للبيع بالتقسيط في مدينة المستقبل استلام فوري, صفحة 44

1,208 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٣٦٣٬٧٥٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع بالتقسيط بدون مقدم

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٨٨٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12 سنة بدون مقدم

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٢١٬٧٨٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة للبيع في القاهرة الجديدة بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٣٩٠ جنيه

    شقة دور ارضي غرفتين نوم بمقدم ZERO % بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي 167م بجاردن 140م استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٢٠٬٢٨٠ جنيه

    شقق للبيع بدون مقدم وبالتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٧٨٬٠٨٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع في القاهرة الجديدة بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٨٩٬٣٩٠ جنيه

    شقق بالتقسيط علي 12سنةبدون مقدم في القاهره الجديدة

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٢٣٬٦٥٠ جنيه

    شقة للبيع في القاهرة الجديدة بالتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في بالم هيلز بأقل سعر في الماركت

    Key Point for real estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٦٥٢٬٢١٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٤٧٬٩١٠ جنيه

    شقق للبيع بدون مقدم 3 غرف نوم في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٤١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه استلام فوري فيو بحري على بوليفارد

    Feeds logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٩٨٤٬٧٤٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بدون مقدم و تقسيط علي 12سنة

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨١٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي 3 غرف فوري

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز اكبر مساحه غرفتين

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة غرفتين ريسيل نصف تشطيب استلام فوري سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣١٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلومفيلدز | سكن متكامل في قلب مستقبل سيتي .

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م في سراي s2 استلام فوري فيو لاند سكيب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م في سراي فوري دور تاني مرحلة s1

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3غرف في كمبوند سراي بجار

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 33م للبيع في بلومفيلدز –جاهزة للاستلام

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِقة للبيع في كمبوند سراي مرحلة S1 125م فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م فوري متشطبة في كمبوند سراي

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م للبيع كمبوند سراي جاهزة للمعاينة والسكن

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٣ جنيه/متر مربع