شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 5

4,241 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في بيفرلي هيلز متشطبه

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز استلام فورى في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري متشطبة بالتكبفات بالشيخ زايد

    متصدر

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 120م استلام فوري فيو مفتوح تكملة اقساط 2030

    Promax Property Investors logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز فيو الاهرامات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبةاستلام فوري بالشيخ زايد لقطة

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جنة زايد4 للبيع بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع متشطبة بالكامل بسعر مميز اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م فوري متشطبة بسعر مميز داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة 200م بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز لقطة

    Roots Development logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري مقدم ١٥٪‏ بافضل مواقع حدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٨١٥ جنيه

    شقة نصف تشطيب 120م استلام فوري في Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو مساحه خضراء في أو ويست قرب سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة ارضي بجاردن متشطبه بالكامل

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م بأقل سعر للمتر أمام نيو جيزة استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس للبيع في نيو زايد قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل + الجاردن من المالك الاصيل استلام فوري..

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 157م استلام فوري قسط علي 8 سنين فيو الاهرامات

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٧ متر مربع

    ٦١٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي فيو اهرامات!! استلام فوري من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع