شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 11

4,241 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف حدائق اكتوبر استلام فوري مقدم 15% ع 6س

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 252م متشطبه استلام فوري في باديه قسط ع 12 سنه

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين Vye سوديك استلام فوري تشطيب كامل تقسيط

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف فاي سوديك تقسيط ع 8س مقدم500الف

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م غرفتين استلام فوري تقسيط 8 سنين موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم45% شقة فSun Capitalاستلام فوري مقدم10% قسط ع8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م معاها جاردن برايم لوكيشن متشطبهRTM

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م زايد غرفة استلام فوري مقدم 880 ألف وتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردين مميزةريسيل استلام فوري متشطبة فى كيان

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85م غرفتين أشجار سيتي استلام فوري مقدم 485 ألف

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري غرفتين فى تولوا اويست بافضل موقع

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٧٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبةبالتكيفات فZED استلام فوري بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 168م برايم لوكيشن متشطبه بالتكفيات RTM

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار قويه شقه 3 نوم استلام فوري موقع مميز

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر 3 غرف نوم استلام فوري بسعر موقع مميز

    Citizen Home logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند دجله بالمز

    المنطقة الصناعية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في نيو زايد بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري وبالتقسيط علي 8 سنين - فيو مميز

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند دجله بالمز

    المنطقة الصناعية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند دجله بالمز

    المنطقة الصناعية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند دجله بالمز

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة فيو مميز ع ش فيصل باول فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع الملك فيصل, اول فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلاله على اللاندسكيب | استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه161 متر للبيع في زد بالفرش استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطب بالتكيفات فيلدج ويست مقدم 2م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع