شقق للبيع بالتقسيط في مصر استلام فوري, صفحة 9

16,016 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة استلام فوري ف ديستركت5 التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | ١١٦م

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر بالتجمع

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأكبر حديقة استلام فوري بقسط 7 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ارضي بجاردن 250 متر متشطبة في واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل بأقل سعر في الكمبوند استلام فوري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ريسيل بأقل سعر بالم هيلز المستقبل

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو جامعة النيل في كمبوند زايد هايتس250م

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في ابراج زد بالشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ٣ غرف استلام فوري بوسكو العاصمة

    New Avenue Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل الطابق الثاني جراند ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٢٨٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٣٨م للبيع في هاب تاون | إستلام فوري

    Circle Realestate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل باقل من سعر الشركه لوكشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٤٬٥٨٥ جنيه

    شقة استلام فوري بتشطيب كامل وتكييفات في فيلدج ويست

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر نصف تشطيب المنطقة السادسة م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الرازق السنهوري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 180م ارضي بجاردن استلام فوري متشطب بالكامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ,بسعر وموقع مميزين , بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالكامل استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في كمبوند لافينير 160 متر ٤ مليون فقط

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٣١ متر للبيع موقع متميز غرفتين بحصه الجراج د٤

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الدور التالت للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه خاصه شقه للبيع غرفتين ١٢٠ متر ٢ حمام

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ١٣١ متر غرفتين فيو مميز فقط 3,350

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

المشهد العقاري في مصر

تأتي مصر في مقدمة الدول العربية من حيث الآفاق العقارية الواعدة. ومع المشاريع العقارية المستمرة في العاصمة القاهرة وما حولها، تعتبر هذه الدولة واحدة من أكبر الأسواق العقارية في المنطقة. إذا قررت الانتقال إلى مصر أو الاستثمار في سوق العقارات، فإنك ستجد الكثير من الفرص المتاحة أمامك.

تحتضن مصر العديد من المناطق الحضرية الجديدة، التي تعتبر واحدة من أبرز الميزات الجاذبة للمستثمرين العقاريين. هذه المناطق توفر مجموعة واسعة من الخيارات السكنية، بدءًا من الشقق الفندقية الفاخرة إلى العقارات السكنية المعتدلة الأسعار.

لماذا تختار السكن في شقة بالتقسيط في مصر؟

الحصول على شقة بالتقسيط في مصر هو خيار استثماري ذكي لعدة أسباب. أولا، تحظى مصر بسمعة عالمية بوصفها واحدة من أكبر الأسواق العقارية في الشرق الأوسط وشمال أفريقيا. وبالتالي، يمكن أن تتوقع عائدًا مرتفعًا على الاستثمار على المدى الطويل. ثانيًا، يوفر السكن في شقة بالتقسيط في مصر مرونة كبيرة، حيث يمكن دفع الإيجار على أقساط شهرية معقولة، بدلاً من دفع مبلغ كبير مقدمًا.

ومن المميزات أيضًا توافر مدن عديدة مثل القليوبية، القاهرة، السويس، الساحل الشمالي، الدقهلية، والجيزة يمكن العثور في أي منها على شقق تقسيط استلام فوري في مصر بسهولة مع تنوع في الأسعار والمساحات ومستوى التشطيب.

تنوع مساحات وتشطيبات شقق التقسيط في مصر

"تتوفر في مصر مجموعة واسعة من شقق التقسيط بمساحات وتشطيبات متنوعة تناسب جميع الأذواق والميزانيات. سواء كنت تبحث عن شقة صغيرة بغرفة نوم واحدة أو تفضل شقة فاخرة بثلاث غرف نوم، ستجد بالتأكيد ما تبحث عنه في السوق العقاري المصري. بالإضافة إلى ذلك، يوجد العديد من الخيارات المتاحة بالنسبة للتشطيب، بدءًا من التشطيب الكامل إلى التشطيب النصفي، وحتى الشقق الجاهزة للتشطيب.