شقق للبيع بالتقسيط في مصر استلام فوري, صفحة 30

15,994 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٧٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في جاليريا مون فالي

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 223م استلام فوري لقطة في لافينير - مستقبل سيتي

    Next Door Consultancy logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع - فيلدج ويست - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف جاهزةللسكن ف جالريا التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف + ناني للبيع ريسيل استلام فوري هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي ٣ غرف نوم سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه فوري بمرحلهterraces بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع بارك كورنر شقة متشطبة استلام فوري

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر جاردن 65 متر فيو لاند سكيب استلام فوري

    MD Signature logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ماشطبه بالكامل استلام فوري في ميفيدا من اعمار

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تشطيب كامل استلام فوري في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه فوري بمرحلهterraces بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل استلام فورى في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١١٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع تطل مباشره علي البحيره في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٧٣٨ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 متر بجاردن 75 متر استلام فوري تشطيب كامل

    MD Signature logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك 2نوم في أي سيتي التجمع بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه فوري بمرحلهterraces بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك الان ارضي بجاردن بأفضل سعر في الـR7

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128 م بجاردن للبيع استلام فوري -Lake View

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189م متشطبه سوبر لوكس فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عالميه للبيع بسعر محروق متشطبه بالتكييفات

    Smart Step logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس -للبيع -فيلدج ويست -الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالفرش متشطبة الترا سوبر لوكس 150 متر

    Property Hills  One logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

المشهد العقاري في مصر

تأتي مصر في مقدمة الدول العربية من حيث الآفاق العقارية الواعدة. ومع المشاريع العقارية المستمرة في العاصمة القاهرة وما حولها، تعتبر هذه الدولة واحدة من أكبر الأسواق العقارية في المنطقة. إذا قررت الانتقال إلى مصر أو الاستثمار في سوق العقارات، فإنك ستجد الكثير من الفرص المتاحة أمامك.

تحتضن مصر العديد من المناطق الحضرية الجديدة، التي تعتبر واحدة من أبرز الميزات الجاذبة للمستثمرين العقاريين. هذه المناطق توفر مجموعة واسعة من الخيارات السكنية، بدءًا من الشقق الفندقية الفاخرة إلى العقارات السكنية المعتدلة الأسعار.

لماذا تختار السكن في شقة بالتقسيط في مصر؟

الحصول على شقة بالتقسيط في مصر هو خيار استثماري ذكي لعدة أسباب. أولا، تحظى مصر بسمعة عالمية بوصفها واحدة من أكبر الأسواق العقارية في الشرق الأوسط وشمال أفريقيا. وبالتالي، يمكن أن تتوقع عائدًا مرتفعًا على الاستثمار على المدى الطويل. ثانيًا، يوفر السكن في شقة بالتقسيط في مصر مرونة كبيرة، حيث يمكن دفع الإيجار على أقساط شهرية معقولة، بدلاً من دفع مبلغ كبير مقدمًا.

ومن المميزات أيضًا توافر مدن عديدة مثل القليوبية، القاهرة، السويس، الساحل الشمالي، الدقهلية، والجيزة يمكن العثور في أي منها على شقق تقسيط استلام فوري في مصر بسهولة مع تنوع في الأسعار والمساحات ومستوى التشطيب.

تنوع مساحات وتشطيبات شقق التقسيط في مصر

"تتوفر في مصر مجموعة واسعة من شقق التقسيط بمساحات وتشطيبات متنوعة تناسب جميع الأذواق والميزانيات. سواء كنت تبحث عن شقة صغيرة بغرفة نوم واحدة أو تفضل شقة فاخرة بثلاث غرف نوم، ستجد بالتأكيد ما تبحث عنه في السوق العقاري المصري. بالإضافة إلى ذلك، يوجد العديد من الخيارات المتاحة بالنسبة للتشطيب، بدءًا من التشطيب الكامل إلى التشطيب النصفي، وحتى الشقق الجاهزة للتشطيب.