شقق فاخرة للبيع في هايد بارك نورث, راس الحكمة, صفحة 43

13,516 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية في بريفادومدينتي160م بمقدم 10%

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس غرفة على البول الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أكتوبر بلازا – سوديك ويست

    Residia logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ازاد AZAD بسعر مميز بالجراج والمخزن

    Sweet Home Realestate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك ويست One 16 استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩٥٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١١٧٬١٦٩ جنيه

    اوراسكم-او ويست-شقه-استلام فورى-نصف تشطيب

    Premises logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 140م² في ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مميز ومفروش في كمبوند فيفث سكوير

    ABAZA for real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل وفيو حمام سباحة - استلام فوري

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استثنائية في كومباوند النخيل - سقف عالي!

    The Homies logo image

    محور نجيب محفوظ, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "واجهة بحري" بتشطيب كامل ومطبخ في باتيو كازا -

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 104م+جاردن56م متشطبه بمقدم5%بلتقسيط !

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطبة للبيع - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بورتو نيو كايرو تشطيب ومفروش

    Circle Realestate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز فورتين جولف بالتقسيط اب تاون

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عائليه 3 غرف _امام بيست واى _تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بأفضل فيو بالكمبوند استلام فورى

    Scout Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٢٢٬٠٤٨ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط جولف فيستاز مميزه علي الجولف

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري للبيع في واتر واي القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

    ووترواي إيست, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاليريا مون فالي التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية فاخرة للبيع بسعر مميز كورتيارد – AEON

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاليريا مون فالي | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة ٧٧م للبيع في مدينتي | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧١٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في جنوب الاكاديمية | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 81 متر في تاج سيتي التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٩١٬٣٥٨ جنيه/متر مربع