بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 11

764 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون نصف تشطيب بتصميم فاخر وموقع مميز -الما

    RE/MAX Everest logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 850م كمبوند رويال سيتي سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٥١٠ متر مربع

    ١٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز نصف تشطيب في كمبوند الخمائل

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك فيلا مستقلة بافضل سعر وموقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في الشيخ زايد موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ١٬٢٤١ متر مربع

    ٣٢٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة في الاجريا سوديك

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 مليون دولار تتحدث عن نفسها

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الجريا فيلا مستقلة فيو مفتوح جولف بتشطيبات مميزه

    New Avenue Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 634 متر استلام فورى بمقدم9.5 مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٤ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 634 متر استلام فورى بمقدم9.5 مليون

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٤ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 634 متر استلام فورى بمقدم9.5 مليون

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٤ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 634 متر استلام فورى بمقدم4.5 مليون

    متصدر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٤ متر مربع

    ٧٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الاليجريا سوديك

    Vira Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الاليجريا سوديك ويست

    Vira Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الاليجريا سوديك بيفرلى هليز

    Vira Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 700 متر متشطبة بلتكييفات للبيع فى رويال سيتى

    Vida Solutions logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه في الشيخ زايد كمبوند رويال سيتي

    Vida Solutions logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – Allegria سوديك | فيلا مستقلة فاخرة

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بحمام سباحة - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    standalone for sale in allegria prime location

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس صف أول جولف في كمبوند الربوة

    Driven Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٩٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 630م كمبوند بيفرلي هيلز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة علي الجولف مباشرا في اليجريا

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٢٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع