بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 16

763 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الربوه الشيخ زايد على الجولف مباشره

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في أميز موقع بالشيخ زايد أمام بيفرلي

    Inn Properties logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٥٨١ متر مربع

    ٨٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فيو لاند سكيب في سوديك ذا استيتس

    Crown Stone Realty logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بمساحة مميزة 652 متر بأقل سعر

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٢ متر مربع

    ٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل من المالك 750م متشطبه وجاهزة للسكن بسعر مميز

    Promax Property Investors logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري ب اقل سعر بالماركت في الشيخ زايد

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة فى الاجريا فيو مباشر على الجولف

    West Field Property Consultancy logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع – الربوة، الشيخ زايد - برايم فيو

    Rokn Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بأقل من سعر السوق في الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٤٥٠ متر مربع

    ١٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون في برايم لوكيشن في كمبوند سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥١٦ متر مربع

    ١٥٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فريدة من نوعها تشطيب كامل بالاجهزة كارما 4

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الما للبيع اكبر مساحه وافضل لوكيشن

    Element logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كمبوند اليجريا سوديك ويست

    West City logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند اللون في أليجريا علي الجولف

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 580 متر في رويال سيتي

    Properties-Today.com logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميدوز بارك - الشيخ زايد

    Akar Town Real Estate logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٧٤٢٬٨٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون جاهزه للمعيشه من سوديك بجوار المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٢٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزة في كمبوند أليجريا – بيفرلي هيلز –

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل في زايد القديمة بأقل سعر الان

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة بدون مقدم في اعمار زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل في زايد القديمة بأقل سعر الان

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة مع اطول فترة تقسيط علي 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة خاصة إستلام فوري للبيع في رويال ميدوز

    REV Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز تطل علي لاندسكيب ولييك إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع