بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 4

106 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا500م فورى الشيخ زايد خلف مول العرب مقدم 6مليون

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلامنفصلة500م+ حديقة405م أطول فتره قسط

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٨٦٬٢٥٠ جنيه

    فيلا كبيره 536م +جاردن 372م قسط ربع سنوي786الف

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 536م باقل مقدم وبتكملة اقساط بالسعر القديم

7

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 536+جاردن372 قرب مول العرب مقدم3مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 536+جاردن372 قرب مول العرب مقدم3مليون

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 536+جاردن372 قرب مول العرب مقدم3مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 536+جاردن372-بالقرب من مول العرب-تقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١١٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 536+جاردن372-بالقرب من مول العرب-تقسيط

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١١٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 536+جاردن372-بالقرب من مول العرب-تقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١١٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلامنفصلة500م+ حديقة405م +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فبال مستقله بحمام سباحه للبيع في جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلامنفصلة500م+ حديقة405م +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا500م فورى الشيخ زايد خلف مول العرب مقدم 6مليون

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره 536م +جاردن 372م بالقرب من مول العرب

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلامنفصلة500م+ حديقة405م +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلامنفصلة500م+ حديقة405م +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري 500م+حديقة 370م-أقل سعر-تقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري 500م+حديقة 370م-أقل سعر-تقسيط

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري 500م+حديقة 370م-أقل سعر-تقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره 536م +جاردن 372م بالقرب من مول العرب

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره 536م +جاردن 372م بالقرب من مول العرب

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره 536م +جاردن 372م بالقرب من مول العرب

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا دوبلكس فاخر للبيع أول ساكن التوسعات الشمالية

    Al Fanar Development and project management logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 500م + جاردن 405م بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع