بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 8

200 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على الجولف للبيع في أليجريا

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع في أليجريا ٥٨١ متر مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٧ متر مربع

    ١٠٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة حصرية للبيع في أليجريا – صف ثاني جولف

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة مع حمام سباحة في أليجريا سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف في اليجريا اقل سعر لسرعة البيت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه تشطيب الترا سوبر لوكس اللجريا

    SG Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع في أليجريا ٥٨١ متر مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٧ متر مربع

    ١٠٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – أليجريا | سوديك موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا بمساحة 900 متر مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة جاهزة للاستلام في أليجريا – الشي

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٢٬٦٠٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ألجريا – بيفرلي هيلز

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف على الجولف اليجريا سوديك بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٩١٠ متر مربع

    ١٥٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله صف أول للبيع في أليجريا 1200 متر

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا موقع مميز

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع داخل كمبوند أليجريا سوديك

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أليجريا المستقلة مع مسبح كامل التشطيب

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع – فيلا مستقلة نصف تشطيب اليجريا

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا بيفرلي هيلز مارك ماك

    Jedar Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7+

    ٩٢٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو مهتم فعلًا دي فرصتك الحقيقيه لامتلاك فيلا فاخره

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر وأفضل صفقة لفيلا نادرة بالجريا

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎فيلا مستقلة للبيع – ألجريا

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ١٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – فيلا أول صف جولف

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب و فرش اسباني فاخر

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع