بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في المقطم, صفحة 3

80 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اب تاون كايرو ,

    Brokerage Hub logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    4

    ٦٨٩ متر مربع

    ١٠٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في موقع متميز للبيع في سيليستا

    One Estates Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف بمساحه 720م 6غرف ماستر

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي الجولف اب تاون بمساحه ارض 1500 متر

    Platinum Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ١٬١١٥ متر مربع

    ١٧٩٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول جولف للبيع في أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ١٢٠٠م أرض صف أول جولف

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة V6 صف أول جولف أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية جدًا على الجولف في أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٥٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٧٢٠م على أرض ١٢٠٠م

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع V6 في أب تاون بأقل سعر 180 مليون

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس نصف تشطيب للبيع و التسليم فوري

    RE/MAX Al Mohager logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا باقل سعر في ماركت تشطيب ومفروش V2b

    Apart Real estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٧ متر مربع

    ١١٣٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف في ترينسيا اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٥ متر مربع

    ٤٩٥٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص ومساحة ارض واسعة

    VERKKINS logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بعائد استثماري شهري مطلة عالجولف اكبر مساحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    5

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر v6 في اب تاون و الوحيده

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٥٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اجمل مساحه فيلا باقل سعر بموقع ممز

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٦٨٨ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلل صف أول علي الجولف بأقل مقدم وأقساط اللي 7سنين

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    7

    ٨٨٧ متر مربع

    ١٤٦٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في رينا اب تاون كايرو للبيع 1300 متر مربع

    VERKKINS logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو علي الجولف 5 غرف بمقدم واقساط

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٢ متر مربع

    ٢٣٤٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس استلام فوري لوكيشن مميز

    All 90 logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سيليستا – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في أب تاون كايرو - أول صف جولف

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أب تاون هاوس موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٧٤٩ متر مربع

    ١٣٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أب تاون كايرو مفروشة بالكامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٥٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع