شقق بمساحات كبيرة للبيع في ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, صفحة 3

83 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ارضي بجاردن 250 متر متشطبة في واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في واتر واي علي البحيره ٤غرف تشطيب مودرن

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | اكسترا سوبر لوكس

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول للبيع - تشطيب كامل - ووتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واترواى شقة اكبر مساحه متشطبة مودرن و بفيو مميز

    Premium Homes logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت فاخرة للبيع – ذا واتر واي فيو رائع جدا

3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بأفضل سعر – واتر واي

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في واتر واي بتشطيبات فاخره وفيو مميز

    Elegant Home logo image

3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٢٢٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شيك | مفروش بالكامل |فيو مميز | ذا ووتر واي كمبوند

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع استلام فوري بكمبوند ووتر واي

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر واي - شقة تطل على البحيره واللاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٩٧٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام 2026 بأقساط برايم لوكيشن-واتر واي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند واتر واي 1 – موقع مميز في قلب

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في واتر واي بعائد شهري 100 الف

    Premium Homes logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واترواى شقة بحديقة خاصة مودرن و بفيو مفتوح مميز

    Premium Homes logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع على فيو متميز كمباوند واترواى

    Premium Homes logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف حديقة س لوكس فرش واتر واي التجمع

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف حديقة س لوكس فرش واتر واي التجمع

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة - تشطيب كامل بالتكيفات-موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة موقع متميز للبيع في ووتر واي

    Hodoud for Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بسعر و موقع متميز - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة - تشطيب كامل بالتكيفات-موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة الترا مودرن بكمبوند ذا واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٩١٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - افضل فيو - مفروشه بالكامل ووتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع