شقق بمساحات كبيرة للبيع في ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, صفحة 2

83 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة دوبلكس أرضي كامل التشطيب بمساحة ٢٣٧ متر

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٧ متر مربع

    ١١٨٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم مودرن للبيع في كمبوند ووتر واي موقع متميز

    Brand Facility Management logo image

2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٠١٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين للبيع في واتر واي - لوكيشن مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٩١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيبات فاخرة في واتر واى مع التكيفات

    Do estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٥٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فوري متشطبة بالكامل للبيع

    why solutions logo image

3

    2

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند واتر واي بفرش او بدون

    متصدر

    Massar logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في واتر واي 1 علي محور محمد نجيب 265 متر

    The Broker EG logo image

4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ووترواي القاهرة الجديدة

    Sky Home logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لشقة تشطيب كامل موقع مميز فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٨٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كاملة التشطيب للبيع في ذا واتر واي فيو

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب بالتكيفات استلام فوري بمقدم فى واتر واى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٥٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطب بالتكيفات ووتر واي ١ استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالعفش بحري استلام فوري باقل سعر فالسوق

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٩١٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه غرفتين فيو حمام سباحه مفروشه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 8,3م استلام فورى باقساط حتى 2028 - واتر واى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في وتر واي بالمطبخ و التكيفات

    A+ Property logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في Water Way 1- دور أرضي

    Bond & Key logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكامل بسعر تنافسي وفي لوكيشن مميز

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بكامل في التجمع

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع بأفضل سعر تشطيب كامل ف وتر واى

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر فى كمبوند واتر واى ١

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم قليل و تقصت علي ١٠ سنين متشطب بلتكيفات و مطبخ

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع